DriveLock - Endpoint DLP - Ochrona przed wyciekiem danychInBase jako Złoty certyfikowany partner CenterTools oferuje rozwiązanie firmy CenterTools DriveLock.
DriveLock to rozwiązanie, które umożliwia wdrożenie w organizacji wielowarstwowej ochrony danych wrażliwych, a w tym także danych osobowych.

Funkcja Device & File Control w rozwiązaniu DriveLock umożliwia monitorowanie i kontrolę urządzeń, jakie są podłączane do komputera czy laptopa. Umożliwia zablokowanie próby podłączenia nieautoryzowanych urządzeń  do komputera lub laptopa, takich jak zewnętrzna pamięć USB, czy dysk zewnętrzny, a nawet jest w stanie rozpoznać, do jakiej sieci komputer/laptop jest podłączony. System umożliwia blokowanie kopiowania plików z i na urządzenia mobilne na podstawie rodzaju danego pliku. Dzięki tej funkcjonalności można prześledzić kto, kiedy i jakie czynności wykonywał na plikach. Można także utworzyć reguły postępowania z plikami, np. kto może kopiować na urządzenia USB dany rodzaj plików lub nawet zablokować w całości możliwość kopiowania danych plików.

Pełne szyfrowanie dysków, które w prawie niezauważalny sposób wpływa na wydajność komputera czy laptopa. Full Disk Encryption umożliwia autentykację jeszcze przed uruchomieniem systemu operacyjnego. Funkcja autentykacji osoby uruchomiającej dany komputer wspiera używanie haseł, tokenów, inteligentnych kart identyfikacyjnych. W sytuacji kradzieży komputera lub zagubienia jest możliwość zdalnego usunięcia danych z komputera lub zablokowania dostępu do systemu operacyjnego.

Funkcja file & folder encryption umożliwia szyfrowanie folderów oraz danych w nich zawartych, a także umożliwia szyfrowanie danych w serwisach typu: OneDrive, Dropbox czy GoogleDrive.

Funkcja Application Control umożliwia kontrolowanie aplikacji, które mają być uruchamiane, a które blokowane. Reguły można uzależnić od użytkownika, komputera, czasu czy od identyfikacji, w jakiej sieci urządzenie końcowe użytkownika się znajduje.

Program antywirusowy DriveLock zapewnia pełną i optymalną ochronę przed zagrożeniami zewnętrznymi przy zachowaniu maksimum elastyczności za pośrednictwem łatwego w obsłudze interfejsu użytkownika końcowego.

Webfiltering to zintegrowany i inteligentny filtr adresów URL zapewniający bezpieczeństwo w czasie rzeczywistym zgodnie z zasadami firmowymi dla wszystkich urządzeń używanych przez pracowników – w dowolnym miejscu i we wszystkich sieciach.

Broszury produktowe

[wpdm_package id=’627′]

[wpdm_package id=’613′]

[wpdm_package id=’611′]

[wpdm_package id=’609′]

[wpdm_package id=’625′]

[wpdm_package id=’625′]

Case study

[wpdm_package id=’630′]

Wyślij do nas zapytanie