Platforma nowej generacji, która eliminuje ryzyko naruszenia haseł w organizacji.

iDENprotect-Logo
IDENprotect
 • Twój telefon jako element MFA (Multi-Factor Authentication)

 • Certyfikat przechowywany bezpiecznie na Twoim telefonie

 • Logowanie do komputera, systemu za pomocą biometrii bez dodatkowych urządzeń, tylko Twój telefon

Rozwiązanie firmy iDENprotect umożliwia bezpieczny dostęp bez hasła – uwierzytelnianie wieloskładnikowe (MFA). iDENprotect przenosi Twoje bezpieczeństwo na nowy wyższy poziom zabezpieczenia przedsiębiorstwa. Platforma wykorzystuje telefon użytkownika jako bezpieczne miejsce przechowywania Certyfikatu wygenerowanego dla niego w infrastrukturze PKI (Public Key Infrastructure). Dostęp do Certyfikatu jest realizowany, poprzez wykorzystanie biometrii w telefonie użytkownika.

W przypadku każdej organizacji niezależnie od wielkości, platforma iDENprotect jako MFA eliminuje ryzyko związane z naruszonymi hasłami i nieodpowiednim uwierzytelnianiem dwuskładnikowym.

Rozwiązanie MFA od iDENprotect umożliwi:

 • Bezpieczny dostęp bez hasła w miejscu pracy
 • Zapewni zgodność z PSD-2 i silne uwierzytelnianie
 • Bezpieczne, jednokrotne logowanie bez hasła dla wszystkich
 • Spełnienie wymagań RODO/GDPR
 • Zgodność z ISO27001 czy PCI DSS

Rozwiązanie iDENprotect wyeliminuje cel atakującego, jakim jest samo hasło. Rozwiązanie MFA ochroni przed oszustwami, udanymi atakami phishingowymi i kradzieżą danych uwierzytelniających.

iDENprotect zabezpiecza dostęp Twoim pracownikom do zasobów przedsiębiorstwa jak również ochroni płatności i transakcje klientów. Rozwiązanie umożliwia łatwe i szybkie pojedyncze logowanie, za pomocą którego można uzyskać dostęp do wielu aplikacji i systemów. iDENprotect umożliwia zarządzanie kontami użytkowników i tożsamościami cyfrowymi w całej firmie za pomocą prostej w obsłudze centralnej platformie.

iDENprotect można szybko wdrożyć, zapewniając wszystkim znacznie lepszą obsługę.

Bądź Bezpieczniejszy

Bądź bezpieczniejszy

Przede wszystkim poprzez łączenie opatentowanego oprogramowanie iDENprotect, kryptografię klucza publicznego i bezpieczny sprzęt w nowoczesnych urządzeniach mobilnych i komputerowych, aby wyeliminować zagrożenie złamaniem hasła.

Wdrażaj Szybciej

Wdrażaj szybciej

Ultraszybkie wdrożenie na miejscu lub w chmurze. Ustaw swoją siłę roboczą w ciągu godzin, a nie miesięcy.

Smartfon-zamiast-hasla
Rób Więcej

Rób więcej

Oszczędzaj czas użytkowników, zmniejszając liczbę logowania i niepotrzebne procesy logowania.

Wydawaj Mniej

Wydawaj mniej

Obniż koszty IT, zmniejszając obciążenie działu pomocy technicznej poprzez resetowanie hasła i procesy odblokowywania.

2FA v MFA – Jaka jest różnica ?

2FA wykorzystuje dwa czynniki uwierzytelnienia. MFA wymaga kombinacji wielu czynników uwierzytelniania. Ogólna zasada jest taka, że ​​im więcej czynników jest dodawanych do procesu uwierzytelniania, tym większa pewność, że dana osoba jest tym, za kogo się podaje, co zwiększa bezpieczeństwo. Jednak uzyskanie dodatkowych czynników może mieć wpływ na użyteczność.

Jakie są czynniki uwierzytelnienia ?

Czynniki uwierzytelnienia to bity danych, które człowiek lub urządzenie może dostarczyć w celu zweryfikowania swojej tożsamości na komputerze lub aplikacji. Istnieje kilka czynników, które można podać w celu uwierzytelnienia i można je dodać razem, aby zapewnić lepszy dowód tego, kim jest użytkownik. Przykładowymi czynnikami są:

 • Hasło
 • Biometria
 • Certyfikat na innym urządzeniu (np. telefon)
 • Urządzenie (np. token czy telefon)

iDENprotect jako zaawansowane rozwiązanie MFA

iDENprotect jest zaawansowaną platforma serwerowa, do zarządzania bezpieczeństwem dostępu w przedsiębiorstwie i dla klientów. Posiada elastyczną architekturę opartą na komponentach i wykorzystującą wiele protokołów i standardów bezpieczeństwa można ją wdrażać w najbardziej złożonych i wymagających środowiskach. Rozwiązanie iDENprotect można wdrożyć  jako rozwiązanie lokalne, oparte na chmurze lub hybrydowe. Łatwe i szybkie wdrożenie zapewni Twojej organizacji ochronę przed utratą hasła i ryzykiem udostępnienia krytycznych danych przedsiębiorstwa.