Pobierz darmową wersję KEMP Load Balancer

Przetestuj Virtual LoadMaster (VLM) 500, o przepustowości 5 gigabajtów na sekundę. Podczas testowania dostępne jest techniczne wsparcie dla produktu oraz pomoc w konfiguracji i wdrażaniu rozwiązania.

KEMP Load Balancer

KEMP LOAD BALANCER LOGO

KEMP Technologies z główną siedzibą w Nowym Jorku i biurami w Ameryce, Europie, Azji i mogący się pochwalić ponad 40.000 wdrożeń na całym świecie jest jednym ze światowych liderów w branży rozwiązań typu Load Balancer. Od 2000 roku KEMP jest konsekwentnym liderem w dziedzinie innowacji z wieloma zaawansowanymi technologiami, w tym wysoką wydajnością wirtualizacji urządzeń ADC (Application Delivery Controler), integracją SDN i NFV. Ofertę KEMP wyróżnia konkurencyjny sposób wyceny i licencjonowania oraz prawdziwie wszechstronna oferta oferowanych platform, które można skalować, dzięki czemu zaspokaja on potrzeby przedsiębiorstw niezależnie od ich wielkości i obciążenia ich infrastruktury IT.

Optymalizacja działania i dostępności usług oraz serwerów jest kluczowym, obok bezpieczeństwa, zagadnieniem przy projektowaniu data center. Dzięki technologi KEMP otrzymujemy najwyższej klasy Load Balancer.

 • Optymalizują infrastrukturę sieci i aplikacji w celu zapewnienia wysokiej wydajności, elastycznego skalowania, bezpieczeństwa i łatwości zarządzania.
 • Umożliwiają administratorom sieci i infrastruktury wirtualnej uzyskanie kontroli i przewidywalności nad środowiskiem i zapewniają najwyższy poziom dostępności aplikacji oraz QoE (Quality of Expirience).
 • Minimalizują całkowite koszty posiadania (TCO) wysoce dostępnej i zoptymalizowanej infrastruktury aplikacyjnej.

Oto główne funkcje rozwiązań z rodziny KEMP Load Balancer:

 • Load Balancing na warstwie 4 i na warstwie 7
 • SSL Offload i SSL Acceleration
 • Comprehensive Heath Checking
 • IPS Security
 • Application Acceleration: Http Caching & Compression

Rozwiązania  Kemp Load Balancer zostały zatwierdzone przez Microsoft do użycia dla MS Exchange & Lync. Wersje wirtualne mogą zostać uruchomione na VMware jak i Hyper-v i mogą zostać użyte jako load balancer dla każdego typu serwera czy aplikacji.

Rodzina rozwiązań Kemp Load Balancer

Hardware

INBASE - KEMP LOAD BALANCER SERVER 01

Wysoko wydajnościowe sprzętowe Load Balancer`y.

VIRTUAL

InBase - KEMP LOAD BALANCER SERVER 02

Potężne wirtualne load balancer`y dla VMware, Hyper-V, KVM, Xen oraz VirtualBox.

CLOUD

InBase - KEMP LOAD BALANCER CLOUD

Zoptymalizowane load balancery dla rozwiązań Chmur Hybrydowych oraz Publicznych.

KEMP Load Balancer Demo

Web Application Firewall Pack (WAF)

Jedną z funkcji KEMP Load Balancer`a jest Application Firewall Pack (AFP), która łączy w sobie ochronę zapory sieciowej na 7 warstwie (Layer 7 Web Application Firewall) wraz z innymi elementami takimi jak inteligentny mechanizm load balancingu, wykrywania intruzów (intrusion detection), prewencja (intrusion prevention), jak i mechanizmy uwierzytelniania. Poprzez integrację najbardziej znanym silnikiem application firewall engine, jakim jest ModSecurity z dostawcą o zagrożeniach oraz badaniach nad nimi przez Trustwave, AFP dostarcza rozwiązanie z następującą funkcjonalnością:

 • Data loss prevention (DLP)
 • Mitygację podatności opisanych w OWASP Top Ten
 • W czasie rzeczywistym ochronę przed zagrożeniami
 • Zapewnia zgodność ze standardem PCI-DSS

Broszury produktowe

[wpdm_package id=’2782′]
[wpdm_package id=’2784′]
[wpdm_package id=’2776′]
[wpdm_package id=’2778′]
[wpdm_package id=’2780′]

Wyślij do nas zapytania