FILOZOFIA

Dążymy do zapewnienia bezpieczeństwa informacji oraz danych osobowych w organizacji klienta. W czasach kiedy informacja jest najcenniejszym dobrem każdego przedsiębiorstwa, uprawniony oraz monitorowany dostęp do takich informacji jest oraz powinien być priorytetem w każdej firmie.

Zapewnienia ochrony przetwarzanym danym należy rozumieć działanie mające na celu zabezpieczenie przed czymś złym, niekorzystnym, niebezpiecznym.

Zadowolenie oraz poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów z oferowanych przez nas usług jest dla nas najważniejsze.

MISJA

Naszą misję niesienia pomocy w ochronie danych osobowych realizujemy poprzez oferowane przez nas usługi i produkty:

Doradztwa w ochronie informacji & danych osobowych i wdrożenie kompletnego systemu ochrony informacji & danych osobowych w oparciu o ISO27001 dostarczanie produktów do wsparcia zarządzania bezpieczeństwem informacji & danych osobowych, które są zgodne z ISO27001 i wytycznymi GIODO doradztwa informatycznego mającego na celu podniesienie bezpieczeństwa danych przetwarzanych w komputerach i sieci

KWALIFIKACJE

Poniżej przedstawiamy poziom naszych kwalifikacji, prosimy o uwzględnienie ich w kontekście kompleksowości obsługi Państwa firmy:

  • ISO27000
  • ISO22301
  • Ochrona Danych Osobowych
  • Ochrona Danych Medycznych
  • Administrator Bezpieczeństwa Informacji
  • Kontrola dostępu do zasobów

NASZ ZESPÓŁ

Jaromir Dylewski

Jaromir Dylewski

Prezes Zarządu

Ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych oraz informacji. Członek Stowarzyszenia Administratorów Bezpieczeństwa Informacji oraz posiadacz certyfikatu audytora wiodącego normy ISO 27001. Zarządzenie Bezpieczeństwem Informacji. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe z zakresu ochrony danych osobowych, danych medycznych, bezpieczeństwa informacji, audytów i szkoleń w obszarze bezpieczeństwa, które zdobywał w Polsce jak i zagranicą pracując dla firm z różnych branż.

Marta Lankamer

Marta Lankamer

Radca Prawny

Ababsolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Specjalizuje się w prawie ochrony danych osobowych oraz postępowaniu cywilnym w sprawach gospodarczych. W 2016 roku uzyskała wpis na listę radców prawnych. Z Inbase związana od 2014 r

Joanna Trusińska

Joanna Trusińska

Specjalista ds. handlowych

Posiada 10 – letnie doświadczenie w korporacjach na stanowisku doradcy B2B, zna bardzo dobrze branżę bankową i farmaceutyczną, ma roczną praktykę w kierowaniu małym zespołem projektowym, jest ukierunkowana na cel i wyniki, zna dobrze język angielski i komunikatywnie rosyjski. Pasjonuje się podróżami  i nurkowaniem. Szczera, bezpośrednia,uśmiechnięta, dążąca z uporem do celu.

Marek Woźniak

Marek Woźniak

Starszy audytor

Członek Stowarzyszenia Administratorów Bezpieczeństwa Informacji. Posiada certyfikaty MCSE oraz ITIL. Doświadczenie zdobywał w pracy w firmach polskich i zagranicznych. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe z zakresu ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa informacji oraz prowadzenia audytów.

Wojciech Ogrodniczuk

Wojciech Ogrodniczuk

Specjalista ds. systemów bezpieczeństwa

Posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa systemów. Związany z InBase od 2014 roku. Zajmuje się wdrożeniem rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa. Nadzoruje prawidłowe funkcjonowanie systemów oraz sieci. Swoje doświadczenie zdobywał w Polsce oraz zagranicą.

Nasze aktywności

Gigacamp Security 2014

Podczas naszego pobytu na Gigacon wraz z kolegami z firmy ePrinus i Swivel prezentowaliśmy produkty bezpieczeństwa.

IT Professional Camp, wrzesień 2015

Podczas naszej prezentacji klucze Yubico zrobiły furorę, dużo osób chciało skorzystać z możliwości posiadania takiego klucza.

Sharecomp365, 2015