O nas

Poznaj nas bliżej!

Nasza firma od prawie 10 lat, sukcesywnie realizuje misję wspierania firm w zakresie  ochrony danych osobowych, informacji oraz zwiększania bezpieczeństwa IT w organizacjach naszych klientów. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, które zadowolą nawet tych najbardziej wymagających.

Członkowie naszego zespołu, chętnie odpowiedzą na wszelkie wasze pytania, służą radą i pomocą w kwestiach ochrony danych osobowych, medycznych a także w obrębie bezpieczeństwa IT.

Napisz do nas i przekonaj się sam!

 

 

7

Ochrona Danych Osobowych

Firma InBase od wielu lat oferuje narzędzia które zapewnią zwiększenie bezpieczeństwa danych w twojej organizacji.

Szukasz najlepszej oferty audytów RODO, i pomocy we wdrożeniu norm ISO? Twoi pracownicy potrzebują szkoleń szytych na miarę biznesu który prowadzisz? A może interesuje Cię outsourcing Inspektora Ochrony Danych? To wszystko znajdziesz u nas!

Bezpieczeństwo IT

Skorzystaj z naszej oferty rozwiązań IT, dopasowanej do twoich potrzeb. Każdy klient traktowany jest przez nas indywidualnie. Chętnie udzielimy Ci porad, odnośnie rozwiązań bezpieczeństwa które powinny zostać wdrożone w twojej organizacji.Dysponujemy także szerokim wachlarzem narzędzi, które pozwolą lepiej zabezpieczyć twoje dane i środowisko pracy. Zapewniamy również usługę natychmiastowej reakcji na incydenty IT!

filozofia

Firma InBase dąży do zapewnienia bezpieczeństwa informacji oraz danych osobowych w organizacji klienta. W czasach, kiedy informacje są najcenniejszym dobrem każdego przedsiębiorstwa, uprawniony oraz monitorowany dostęp do nich powinien być priorytetem w każdej firmie.

misja

Naszą misją jest niesienie pomocy w obszarach takich jak ochrona danych osobowych i informacji, oraz podnoszenie poziomu bezpieczeństwa IT struktur firmowych. Dostarczamy najwyższej jakości produkty i usługi, w trosce o bezpieczeństwo naszych klientów!

Kwalifikacje

Działania w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa IT wymagają dużego doświadczenia i bardzo wysokich kwalifikacji. Gwarantujemy, że pracownicy naszej firmy są najwyższej klasy specjalistami w obydwu tych dziedzinach, co potwierdzone jest odpowiednimi certyfikatami.

InBase – Ochrona Danych Osobowych

Zachęcamy do skorzystania z usług naszych wykwalifikowanych Inspektorów Ochrony Danych, którzy w kompleksowy sposób rozwiążą wszelkie problemy pojawiające się w związku ze skomplikowanymi dyrektywami RODO. Zapobiegną oni także zbędnemu ryzyku na które narażona jest każda organizacja przetwarzająca dane. Oferujemy między innymi:

  • doradztwo w ochronie informacji i danych osobowych oraz wdrożenie kompletnego systemu ochrony informacji i danych osobowych w oparciu o normę ISO 27001
  • dostarczanie produktów do wsparcia zarządzania bezpieczeństwem informacji i danych osobowych, zgodnych z normą ISO 27001 i wytycznymi UODO

InBase – Bezpieczeństwo IT twojej firmy

W naszej ofercie, znajdziesz szeroki wachlarz usług z obszaru bezpieczeństwa IT. To nie tylko rozwiązania zaprojektowane po to by zapewnić twojej organizacji jak najwyższy poziom bezpieczeństwa przetwarzanych danych. Zapewniamy także zaawansowane produkty mające zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa wszystkim strukturom informatycznym przedsiębiorstwa.

Nasza wykwalifikowana kadra cechuje się indywidualnym podejściem do każdego klienta. Służy radą w zakresie bezpieczeństwa IT, a także zapewnia szybką reakcję na wszystkie incydenty bezpieczeństwa mogące dotknąć twoją firmę.

Nasza kadra

Jaromir Dylewski

Prezes

Damian Trusiński

Spec. ds. obsługi klienta

Joanna Trusińska

Inspektor Ochrony Danych

Konrad Ślusarczyk

SecDevOps