InBase

Rozwiązania IT

Już od niespełna 10 lat, wpieramy naszych klientów w zakresie bezpieczeństwa i rozwiązań IT!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

O nas

Jako firma InBase już od niespełna 10 lat, dbamy o bezpieczeństwo IT naszych klientów.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz rozwiązań IT, które pozwolą nie tylko zabezpieczyć infrastrukturę informatyczną twojej firmy, lecz także znacząco ponieść poziom bezpieczeństwa pracy zdalnej!

Jest to szczególnie ważne w obecnych czasach, w których praca z dowolnego miejsca na świecie, zyskuje na coraz większej popularności.

Nie musisz już szukać kompromisów pomiędzy wygodą twoich pracowników, a ich bezpieczeństwem! Poznaj rozwiązania IT oferowane przez firmę InBase!

.

specjalista it

Usługi

Poznaj oferowane przez nas narzędzia! Pomogą one nie tylko odpowiednio zabezpieczyć struktury IT twojej firmy, ale także zwiększą jej wydajność i efektywność!

Wszystkie usługi →

Ochrona przed wyciekiem danych - DLP

DLP to zaawansowane narzędzie służące do ochrony przed wyciekiem poufnych danych, monitoringu podłączanych do komputerów urządzeń, i obeserwacji aktywności użytkownika na plikach.

Wirtualizacja środowiska IT

Udostępniamy platformę umożliwiająca stworzenie wirtualnego środowiska w zależności od potrzeb i skali twojej organizacji.

Ochrona antywirusowa

Oferujemy kompleksową ochronę oraz wykrywanie i usuwanie złośliwego kodu z komputerów, serwerów oraz urządzeń mobilnych.

Wykrywanie incydentów IT - SIEM

Jednym z naszych produktów jest system wykrywający incydenty bezpieczeństwa IT. Dzięki niemu zespół IT może zareagować w odpowiednim czasie.

Nasza misja

Naszą misją jest zwiększanie bezpieczeństwa IT, oraz podnoszenie poziomu komfortu pracy zdalnej naszych klientów. Realizujemy ją niezmiennie od niespełna 10 lat, poprzez oferowane przez nas usługi.

Zobacz wartości którymi kierujemy się każdego dnia, aby zapewnić Ci jak najwyższy poziom satysfakcji z naszych produktów.

Zaufanie

Kompleksowo dobamy o bezpieczeństwo struktur IT naszych klientów od ponad X lat. W skład naszej kadry wchodzą tylko wysoko wykwalifikowani pracownicy!

Atrakcyjne ceny

Gwarantujemy najlepszy współczynnik ceny do jakości na rynku! Współpracując z nami, możesz liczyć zarówno na uczciwe ceny jak i najwyższą jakość!

Najwyższa jakość

Oferujemy niespotykaną dotychczas na Polskim rynku jakość. Dla nas najważniejsza jest twoja satysfakcja!

Gwarancja satysfakcji

Wszystkim naszym klientom – zarówno tym nowym jak i korzystającym z naszych usług od lat, gwarantujemy najwyższą jakość i wysoki poziom satysfakcji. Nie tylko w obszarze bezpieczeństwa IT, ale także obsługi klienta!