Klucze zabezpieczające YUBIKEY

Nie pozwól na nieautoryzowany dostęp do twoich mediów społecznościowych, banku czy urządzeń twojej firmy! Zapewnij sobie i swoim pracownikom wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki niezwykle kompaktowym kluczom Yubikey!

Klucz Yubikey – twój największy sprzymierzeniec!

Niepozorny breloczek? Pozory mylą! Będziesz zaskoczony jak wiele funkcji kryje w sobie klucz zabezpieczający Yubikey!

To nie tylko, niezbędne w każdej firmie narzędzie do silnego uwierzytelniania użytkowników, zapewniającego bezpieczeństwo danych ważnych z perspektywy twojej organizacji!

To także świetny sposób na 100% zabezpieczenie dostępu do twoich kont w serwisach społecznościowych, emaila czy aplikacji bankowych!

Wyobraź sobie świat, w którym nie musisz obawiać się phishingu, dzięki któremu przestępcy mogą uzyskać dane umożliwiające dostęp do twoich oszczędności. W którym nie musisz martwić się o to, że twoje poufne wiadomości wysyłane przez skrzynkę mailową trafią w niepowołane ręce. Aż w końcu świat, w którym nie musisz bać się o to, że twoje zdjęcia, wspomnienia, kontakty czy nawet tożsamość, wykorzystana zostanie przez osoby trzecie. Piękny obrazek, prawda?

Już teraz możesz urzeczywistnić tę wizję, dzięki kluczowi zabezpieczającemu Yubikey!

klucz yubikey
mezczyzna bezpiecznie korzystajacy z komputera
facebook logo
instagram logo
twitter logo
logo youtube

Social media bezpieczne jak nigdy dotąd!

Czy jak wielu użytkowników, obawiasz się przejęcia dostępu do twoich kont w serwisach społecznościowych? W dobie coraz powszechniejszych ataków hakerskich jest to jak najbardziej uzasadnione! Klucz zabezpieczający chroni Cię przed wszystkimi tego typu zagrożeniami w 100%! Już nigdy nie będziesz musiał martwić się o to, że twoje konta na facebooku czy instagramie, dostaną się w niepowołane ręce! Nie musisz już obawiać się o swoje zdjęcia, filmy czy inne zapisane w mediach społecznościowych, ważne dla Ciebie wspomnienia!

kobieta obsługująca social media
business data

Dane twojej firmy tylko dla uprawnionych użytkowników!

Czy myślałeś o tym, co stanie się z poufnymi danymi twojej firmy, w przypadku kradzieży, lub zagubienia urządzenia jednego z pracowników? Może to nastręczyć Ci wielu problemów! Uniknij takich sytuacji dzięki kluczowi zabezpieczającemu! Miej pewność, że jedynie pracownik posiadający klucz, może zalogować się do systemu operacyjnego na urządzeniu używanym do celów służbowych!

Poznaj zalety klucza Yubikey!

Zawsze pod ręką!

Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że zmieści się niemalże wszędzie! Możesz go przypiąć do kluczy, by był zawsze przy tobie!

Nie wymaga instalacji!

Klucz Yubikey możesz wpiąć do komputera za pomocą złącza USB, lub zbliżyć do telefonu z NFC! Nie musisz instalować dodatkowego oprogramowania!

Nie wymaga zasilania!

Dzięki temu nigdy nie rozładuje się w najmniej oczekiwanym momencie! Klucz korzysta z energii podłączanego do niego urządzenia!

100% bezpieczzeństwa

Nikt nie będzie w stanie przejąć twoich danych, dostępu do konta, czy urządzenia bez posiadania klucza!

Więcej naszych usług

Logo appgate

Zarządzanie zdalne Appgate

Daj swoim pracownikom możliwość bezpiecznego łączenia się z siecią z dowolnego urządzenia, miejsca i o każdej porze!

logo drivelock

Ochrona przed wyciekiem danych

DriveLock to rozwiązanie, które umożliwia wdrożenie w organizacji wielowarstwowej ochrony danych wrażliwych, a w tym także danych osobowych

logo kemp technologies

KEMP Load Balancer

Kemp Load Balancer może znacząco poprawić wydajność twojej infrastruktury informatycznej – od komputerów aż po serwery!