Sprawdź usługi które może zaoferować Ci zespół InBase!

Nasza firma dysponuje wieloma narzędziami, mającymi zwiększyć twoje bezpieczeństwo i komfort wciąż zyskującej na popularności pracy zdalnej. Przekonaj się o tym, jak wiele możesz zyskać na współpracy z firmą InBase!

Nasze usługi

Zdalny dostęp

Zapewniamy bezpieczny i nadzorowany dostęp dla rożnych użytkowników zewnętrznych do Twoich zasobów wewnątrz sieci.

2FA – Silne uwierzytelnianie

Udostępniamy platformę umożliwiająca wprowadzenie dodatkowego mechanizmu uwierzytelniania podczas logowania.

Ochrona przed wyciekiem danych - DLP

DLP to zaawansowane narzędzie służące do ochrony przed wyciekiem poufnych danych, monitoringu podłączanych do komputerów urządzeń, i obeserwacji aktywności użytkownika na plikach.

Wykrywanie incydentów IT - SIEM

Jednym z naszych produktów jest system wykrywający incydenty bezpieczeństwa IT. Dzięki niemu zespół IT może zareagować w odpowiednim czasie.

Szyfrowanie

Oferujemy mechanizmy szyfrowania danych znajdujących się na komputerze, serwerze czy nawet danych znajdujących się w chmurze.

Zarządzanie dostępem użytkowników

Dzięki naszemu rozwiązaniu, możesz w bardzo szczegółowy sposób określić, do jakich zasobów mają mieć dostęp poszczególni  użytkownicy .

Ochrona antywirusowa

Oferujemy kompleksową ochronę oraz wykrywanie i usuwanie złośliwego kodu z komputerów, serwerów oraz urządzeń mobilnych.

n

Kopie bezpieczeństwa

Wykonywanie kopii bezpieczeństwa systemów wirtualnych, szybkie i elastyczne narzędzie.

Testy bezpieczeństwa IT

Oferujemy wykrywanie, zarządzanie, blokowanie, i uaktualnianie certyfikatów: certyfikaty SSL, certyfikaty Microsoft, CISO i inne.

Wirtualizacja środowiska IT

Udostępniamy platformę umożliwiająca stworzenie wirtualnego środowiska w zależności od potrzeb i skali twojej organizacji.

Bezpieczeństwo baz danych

Zapewniamy system umożliwiający kontrolę i nadzorowanie procedur, polityk i innych dokumentów, które podlegają kontroli.