Veeam – najbardziej niezawodne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych!

Veeam – strażnik ciągłości działania struktur IT twojej firmy!

Czy zastanawiasz się nad wyborem idealnego narzędzia tworzącego kopie zapasowe, które jednocześnie zapewnia niemalże natychmiastowe przywrócenie danych? Masz obawy, czy takie rozwiązanie poradzi sobie z danymi twojej firmy rozsianymi po różnych platformach? Naprzeciw twoim oczekiwaniom wychodzi Veeam Backup & Replication!

Jakie korzyści przynosi wykorzystywanie produktu firmy Veeam?

Produkt Veeam Backup & Replication cechuje innowacyjne podejście do tematu kopii zapasowych i odzyskiwania. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, ochrona danych wymaga znacznie mniejszego nakładu czasu i kosztów. Pamiętaj że tradycyjne narzędzia, niejednokrotnie narażają twoją organizację na niebezpieczeństwo! Miej pewność że wszystkie twoje dane są należycie chronione, oraz że w każdej chwili możesz je przywrócić z niespotykaną dotychcas prędkością!

Silver reseller veam

Zaufaj firmie InBase – srebrnemu resellerowi firmy VEEAM!

Poznaj produkty firmy VEEAM

Globalnego lidera wśród producentów rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych

Najcenniejszym zasobem każdej z firm są dane – wiadomo to nie od dziś! Zastanawiasz się, jak uchronić twoją organizację przed ich utratą, jednocześnie nie generując dużego wzrostu kosztów?

Naprzeciw pojawiającym się każdego dnia, nowym wyzwaniom operacyjnym, wychodzi firma VEEAM. Jej produkty pozwolą Ci uchronić się przed obecnie istniejącymi, i przyszłymi zagrożeniami dla twoich danych! Czy potrzebujesz rozwiązań, które cechuje nie tylko niespotykana niezawodność, lecz także elastyczność i łatwość obsługi? Poznaj ofertę firmy Veeam!

VEEAM BACKUP & REPLICATION

Nr 1 do Backupu i odzyskiwania

VEEAM BACKUP FOR MICROSOFT 365

Nr 1 do backupu i odzyskiwania pakietu Microsoft 365

VEEAM BACKUP & REPLICATION

Postaw na innowacje w ochronie danych

VEEAM BACKUP & REPLICATION to integralna część rozwiązania Veeam Platform. To kompleksowe narzędzie, które pomoże Ci tworzyć kopie zapasowe, i zarządzać danymi w niespotykanie łatwy sposób. Dzięki innowacyjnemu podejściu firmy Veeam, możesz zarządzać obciążeniami fizycznymi, chmurowymi i  wirtualnymi za pomocą jednego, niezwykle intuicyjnego panelu.

Niższe koszty

Niezawodność

1

Elastyczność

>

Wydajność

Łatwa obsługa

Najważniejsze funkcjonalności

Backup i odzyskiwanie

Szeroki wachlarz szczegółowych opcji backupu, pozwala na dostosowanie operacji tworzenia i odzyskiwania kopii zapasowych do potrzeb twojej firmy!

Automatyzacja

Chroń zasoby krytyczne z perspektywy twojej organizacji! Zaplanuj i przetestuj firmową strategię ich odzyskiwania, na wypadek niespodziewanej awarii!

Chmura

Jeżeli elementem centrum danych twojej firmy jest chmura, rozwiązanie firmy VEEAM zapewni znaczącą redukcję kosztów!

Zabezpieczenia

Używając rozwiązania VEEAM, masz możliwość efektywnego zarządzania kopiami zapasowymi – począwszy od testów, aż po ich zgodność z przepisami!

VEEAM BACKUP FOR MICROSOFT 365

Zadbaj o bezpieczeństwo pakietu Microsoft 365

Chroń dane wszystkich programów wchodzących w skład pakietu MS Office 365! Tworzenie kopii zapasowych danych takich aplikacji jak Microsoft Teams, One Drive, SharePoint czy Exchange nigdy nie było tak proste!

VEEAM BACKUP FOR MICROSOFT 365 to najbardziej elastyczny backup i najbogatsze opcje odzyskiwania!

Ochrona przed zagrożeniami

Zadbaj o zgodność z przepisami

Szybkie, elastyczne przywracanie

Wybrane funkcjonalności VEEAM backup for Microsoft 365

Ochrona aplikacji SharePoint i OneDrive

Dzięki rozwiązaniu firmy VEEAM możesz być pewien, że wszystkie dane twojej firmy w aplikacjach SharePoint i OneDrive są bezpieczne.

NOWOŚC! Certyfikowane funkcje backupu MS Teams

Sorzystaj z indywidualnie dostosowanego backupu danych aplikacji MS Teams, opartego o interfejsy Microsoft Teams API!

Jeszcze łatwiejsze i szybsze przywracanie

Za pomocą VEEAM backup & replication for Microsoft 365 możesz łatwo wyszukać i odzyskać pojedyńczy obiekt znajdujący się w chronionej kopii zapasowej!

Aż 45 opcji przywracania danych

Zdecyduj w jaki sposób chcesz przywrócić elementy pakietu Microsoft 365 – do wyboru masz aż 45 możliwości! Tylko 3 kliknięcia dzielą Cię od odzyskania danych