System do zarządzania zdalnego AppGate

Już dziś wypróbuj system do zarządzania zdalnego AppGate, oparty o rewolucyjną technologie Zero Trust Network Access!

Daj swoim pracownikom możliwość bezpiecznej pracy, bez względu na miejsce, czas i używane urządzenie!

Czym jest system Appgate?

AppGate jest oferowanym przez firmę InBase rozwiązaniem, mającym za zadanie chronić twoje zasoby i usługi IT przed nieautoryzowanym dostępem. W odróżnieniu od wielu podobnych produktów, system AppGate, koncentruje się na kontroli użytkownika, a nie urządzenia.
Oznacza to, że twój pracownik może bezpiecznie połączyć się z siecią, bez względu na posiadane urządzenie, system operacyjny, czas, czy miejsce w którym się znajduje! To praktyczne narzędzie, nie tylko zwiększy komfort pracy zdalnej pracowników!
To także źródło oszczędności dla twojej firmy!

System AppGate charakteryzuje zintegrowanie
wszystkich niezbędnych elementów bezpieczeństwa, takich jak: uwierzytelnienie, szyfrowanie transmisji (VPN), autoryzacja, firewall, kontrola dostępu, alerty bezpieczeństwa, kontrola użytkowników i ich urządzeń, monitoring a także raportowanie. Oznacza to, że nie musisz już ponisić wysokich kosztów każdego z tych narzędzi oddzielnie. Wszystkie z nich masz w jednym miejscu, w cenie AppGate!

logo appgate

Główne funkcjonalności 

+ VPN

VPN

VPN zapewnia szyfrowanie połączeń użytkowników. I to bez względu na to czy odbywają się one wewnątrz firmy, czy po za nią!

Firewall

Firewall

Osobisty Firewall, zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa pracowników, podczas połączenia z zasobami twojej organizacji.
Dzięki niemu masz pewność, że waszej pracy nie zakłóci już nieuprawniona osoba czy program!

OTP

Uwierzytelnianie

Jeżeli w twojej firmie, niezbędne jest dodatkowe uwierzytelnianie użytkowników, masz możliwość skorzystania m.in. z wbudowanej technologii haseł jednorazowych (OTP), lub rozwiązań firm trzecich.

NAC

Weryfikacja urządzenia

W trakcie uwierzytelniania użytkownika, do komputera wysyłany zostaje zestaw reguł. Ma to na celu upewnienie się, że urządzenie pozwoli na bezpieczne, szyfrowane połączenie podczas sesji. Dodatkowo uruchamiany jest moduł kontroli, przydzielający dostęp do odpowiednich zasobów.

Korzyści płynące z systemu zarządzania zdalnego AppGate

Wszyscy użytkownicy

Bez względu na urządzenie, czas i miejsce twoi pracownicy zyskują możliwość w pełni bezpiecznego łączenia się z siecią!

Szyfrowana komunikacja

W pełni szyfrowana komunikacja między serwerami a urządzeniami użytkowników  eliminuje możliwość ingerencji i dostępu do przesyłanych danych!

Zmniejszenie obciążenia

Wszystkie dane wysyłane podczas połączenia są kompresowane, co znacząco obniża przeciążenie sieci!

Mniejsze koszty

AppGate umożliwia ograniczenie lub całkowitą rezygnację z kosztownego wykorzystywania i zarządzania dodatkowymi urządzeniami VPN!

Elastyczność

Nie musisz martwić się o to, czy infrastruktura informatyczna twojej firmy jest odpowiednia! System AppGate działa niezależnie od wybranych przez Ciebie rozwiązań IT!

Łatwa obsługa

Oferowany przez InBase system, posiada niezwykle intuicyjny panel obsługi – wszystkie niezbędne narzędzia masz w jednym miejscu!

Więcej naszych usług

logo drivelock

Ochrona przed wyciekiem danych

DriveLock to rozwiązanie, które umożliwia wdrożenie w organizacji wielowarstwowej ochrony danych wrażliwych, a w tym także danych osobowych

logo kemp technologies

KEMP Load Balancer

Kemp Load Balancer może znacząco poprawić wydajność twojej infrastruktury informatycznej – od komputerów aż po serwery!

klucz YubiKey

Klucze zabezpieczające YubiKey

Klucze zabezpieczające YubiKey to idealne rozwiązanie zarówno dla firm, jak i dla osób dbających o bezpieczeństwo swoich mediów społecznościowych!