logo drivelock

InBase oferuje Ci najlepsze z dostępnych narzędzi do zabezpieczania twoich danych – Drive Lock.

Nie czekaj! Zdecyduj się na wdrożenie tego sprawdzonego rozwiązania w twojej firmie!

DriveLock – ochrona przed wyciekiem danych

InBase jako Złoty certyfikowany partner CenterTools oferuje rozwiązanie firmy CenterTools DriveLock.

DriveLock to rozwiązanie, które umożliwia wdrożenie w organizacji wielowarstwowej ochrony danych wrażliwych, a w tym także danych osobowych.

gold certified partner CenterTools

Poznaj możliwości narzędzia DriveLock

Monitorowanie podpiętych do komputera urządzeń, szyfrowanie dysków i folderów –  także tych w chmurze, czy filtr adresów URL? Bez względu na to, które z tych rozwiązań potrzebne są twojej firmie, wszystkie z nich znajdziesz w DriveLock!

Pełne szyfrowanie dysków

Pełne szyfrowanie dysków 

Full Disk Encryption umożliwia autentykację jeszcze przed uruchomieniem systemu operacyjnego!

Funkcja autentykacji osoby uruchomiającej dany komputer wspiera używanie haseł, tokenów, a także inteligentnych kart identyfikacyjnych. W sytuacji kradzieży lub zagubienia komputera, narzędzie DriveLock pozwala na zdalne usunięcie danych z komputera lub zablokowanie dostępu do systemu operacyjnego!

Dodatkowo szyfrowanie dysków w prawie niezauważalny sposób wpływa na wydajność komputera czy laptopa! 

Monitorowanie i kontrola podłączanych urządzeń

Funkcja Device & File Control w rozwiązaniu DriveLock umożliwia monitorowanie i kontrolę urządzeń, podłączanych do komputera czy laptopa.

Pozwala ona także na zablokowanie próby podłączenia nieautoryzowanych urządzeń, takich jak zewnętrzna pamięć USB, czy dysk zewnętrzny. Jest również w stanie rozpoznać, do jakiej sieci komputer jest podłączony!

System umożliwia blokowanie kopiowania plików z, i na urządzenia mobilne na podstawie rodzaju danego pliku. Dzięki tej funkcjonalności można prześledzić kto, kiedy i jakie czynności wykonywał na plikach. Dostępna jest również opcja tworzenia reguł postępowania z plikami!

Dzięki DriveLock możesz zdefiniować użytkowników uprawnionych do  kopiowania danego rodzaju plików na urządzenia USB, lub nawet zablokować w całości możliwość ich kopiowania.

Monitorowanie i kontrola podłączanych urządzeń z DriveLock

zabezpieczenie chmury

Twoje dane w chmurze bezpieczne jak nigdy dotąd!

Funkcja file & folder encryption pozwala na szyfrowanie folderów oraz danych w nich zawartych. Dzięki niej, masz również możliwość zwiększenia bezpieczeństwa swoich danych w chmurze! Umożliwia ona bowiem szyfrowanie danych w serwisach takich jak: OneDrive, Dropbox czy GoogleDrive.

aplikacje mobilne

Kontrola aplikacji

Funkcja Application Control umożliwia kontrolowanie aplikacji. Sam wybierasz które z nich mają być uruchamiane, a które blokowane. Reguły można uzależnić od użytkownika, komputera, czasu, czy od identyfikacji sieci w której znajduje się urządzenie końcowe.

zdjęcie przeglądarki

Inteligentny filtr adresów URL

Webfiltering to zintegrowany i inteligentny filtr adresów URL zapewniający bezpieczeństwo w czasie rzeczywistym zgodnie z zasadami firmowymi. Dostępny jest dla wszystkich urządzeń wykorzystywanych przez pracowników – w dowolnym miejscu i we wszystkich sieciach.

Więcej naszych usług

Logo appgate

Zarządzanie zdalne Appgate

Daj swoim pracownikom możliwość bezpiecznego łączenia się z siecią z dowolnego urządzenia, miejsca i o każdej porze!

logo kemp technologies

KEMP Load Balancer

Kemp Load Balancer może znacząco poprawić wydajność twojej infrastruktury informatycznej – od komputerów aż po serwery!

klucz YubiKey

Klucze zabezpieczające YubiKey

Klucze zabezpieczające YubiKey to idealne rozwiązanie zarówno dla firm, jak i dla osób dbających o bezpieczeństwo swoich mediów społecznościowych!