Yubico - Uwierzytelniające klucze

YubiKey to niewielkie urządzenie, które można zarejestrować w usłudze lub na stronie internetowej, obsługującej uwierzytelnianie dwustopniowe. Za każdym razem gdy się logujesz, system poprosi oprócz standardowej nazwy użytkowania i hasła o dowód, że masz swój klucz YubiKey. Dzięki dwustopniowemu uwierzytelnieniu chronisz swoje konto przed atakami typu phishing, malware i inne,  ponieważ zawsze, aby zalogować się do systemu, musisz posiadać fizycznie klucz, który zarejestrowałeś w danej usłudze.

Zapraszamy na nową stronę sklepu pod adresem: sklep.inbase.pl

Wyślij do nas zapytanie

“It took 20 minutes and 11 lines of code to integrate the YubiKey with our internal intranet-based password management system.”

Dyson

“We deployed YubiKeys to 17,000 employees in 3 days.”

Salesforce.com

Because of the ease of use, we have seen minimal support and overhead costs. Other technologies didn’t fully support our need to allow multiple and rapid logins.

Facebook

By using the YubiKey we’ve raised the standard of security for our employees beyond what was commercially available.

Google

Działa ``z pudełka`` od razu z wieloma aplikacjami

YubiKey jest obsługiwane w sposób natywny przez wszystkie komputery i platform. Wykorzystuje wiele protokołów uwierzytelniania, więc pojedynczy YubiKey mogą być wykorzystane do VPN, cyfrowego podpisu, szyfrowania dysku, a setki dostawców usług i oprogramowania, wdrażają mechanizmy umożliwiające wykorzystanie kluczy Yubikey do bezpiecznego dostępu.

Dostępne klucze Yubico

YUBIKEY DLA MACOS SIERRA

Bezpieczne logowanie do komputerów Mac za pomocą YubiKey jako smart card (PIV).

YUBIKEY DLA Windows Hello

Yubikey także pracuje z Windows Hello, zobacz.

GitHub wspiera U2F Authentication

W celu zwiększenia bezpieczeństwa GitHub wdrożył protokół FIDO Universal 2nd Factor. Dzięki czemu można wykorzystać klucze Yubikey do logowania się do konta na GitHub,

YUBIKEY DLA Google Accounts

Wykorzystując FIDO U2F i Yubkiey zwiększasz bezpieczeństwo swojego konta w google. Zobacz jakie to łatwe.